Code
00793
Woning Type
Appartement
Locatie
Playa de Las Américas, Arona
Woonwijk
Compostela Beach
Zwembad
Gemeenschappelijk zwembad
Uitzicht
Blik op de oceaan
Bebouwde grootte
74m2
Bewoonbare grootte
59m2
Terras
Ja
Keuken
Amerikaanse
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Etage
2
Meubilair
Gemeubileerd
Bezocht
1617
Energy certificate
G

2 slaapkamers Appartement op de Eerste lijn

Compostela Beach - Playa de Las Américas
550 000 €
2 slaapkamers Appartement op de Eerste lijn - Playa de Las Américas - Compostela Beach
16
Blik op de oceaan

Uitstekende eerstelijns flat gelegen in het complex Compostela Beach, tegenover een van de langste stranden in het zuiden van Tenerife - Las Vistas.
Het bestaat uit 2 slaapkamers, 1 badkamer, ruime woon-eetkamer, volledig uitgeruste keuken en een terras met prachtig uitzicht op zee.
De gemeenschappelijke ruimte van het complex heeft alles wat je nodig hebt voor een heerlijke vakantie het hele jaar door: 24-uurs receptie, verwarmd zwembad en een prachtige gemeenschappelijke ruimte met directe toegang tot het strand.
Het is een uitstekend beleggingsobject gelegen in de populairste wijk van Las Americas: de Golden Mile.
Als je ervan droomt om dicht bij het strand te wonen en te genieten van de beste wijk van Tenerife met een uitstekende infrastructuur, dan is deze flat echt iets voor jou!
Gemeenschapskosten: €140/maand.
IBI: €360/jaar.

2 slaapkamers Appartement op de Eerste lijn - Playa de Las Américas - Compostela Beach (0)
2 slaapkamers Appartement op de Eerste lijn - Playa de Las Américas - Compostela Beach (1)
2 slaapkamers Appartement op de Eerste lijn - Playa de Las Américas - Compostela Beach (2)
2 slaapkamers Appartement op de Eerste lijn - Playa de Las Américas - Compostela Beach (3)

Verstuur het aanbod

Svetlana Morozova
Agent in opleiding
  • English
  • Español
  • Русский
Bekijk het aanbod van deze consultant
Code
00793
Woning Type
Appartement
Locatie
Playa de Las Américas, Arona
Woonwijk
Compostela Beach
Zwembad
Gemeenschappelijk zwembad
Uitzicht
Blik op de oceaan
Bebouwde grootte
74m2
Bewoonbare grootte
59m2
Terras
Ja
Keuken
Amerikaanse
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Etage
2
Meubilair
Gemeubileerd
Bezocht
1617
Energy certificate
G