Uitstekende eerstelijns flat gelegen in het complex Compostela Beach, tegenover een van de langste stranden in het zuiden van Tenerife - Las Vistas.
Het bestaat uit 2 slaapkamers, 1 badkamer, ruime woon-eetkamer, volledig uitgeruste keuken en een terras met prachtig uitzicht op zee.
De gemeenschappelijke ruimte van het complex heeft alles wat je nodig hebt voor een heerlijke vakantie het hele jaar door: 24-uurs receptie, verwarmd zwembad en een prachtige gemeenschappelijke ruimte met directe toegang tot het strand.
Het is een uitstekend beleggingsobject gelegen in de populairste wijk van Las Americas: de Golden Mile.
Als je ervan droomt om dicht bij het strand te wonen en te genieten van de beste wijk van Tenerife met een uitstekende infrastructuur, dan is deze flat echt iets voor jou!
Gemeenschapskosten: €140/maand.
IBI: €360/jaar.