Code
00297
Woning Type
Villa
Locatie
Playa la Arena, Santiago del Teide
Zwembad
Privaat zwembad
Uitzicht
Blik op de oceaan, Tuin blik, Blik op zwembad
Land
520m2
Totale grootte
332m2
Terras
Ja
Tuin
Ja
Garage
Ja
Parkeerplaats
Ja
Keuken
Aparten
Slaapkamers
5
Badkamers
4
Meubilair
Gemeubileerd
Bezocht
109
Energy certificate
E

5 slaapkamers Villa

Playa la Arena
850 000 €
5 slaapkamers Villa - Playa la Arena
58
Onlangs bijgewerkt

Verbazingwekkende Villa met panoramisch Atlantic prachtig uitzicht, Acantiladosde Los Gigantes, gebouwd in 2011 met de beste materialen, buitenkant biotische Granite halflangkorrelige genoemd Gris Morrazo unieke Galicië, binnen de moderne en verfijnde ontwerp, met speciale aandacht voor details, zoals de mozaïeken in de badkamers of het ontwerp tegels met een oppervlakte van 332m2 verdeeld over 2 verdiepingen met PVC ramen met dubbele opening en glas, perfect uitgeruste keuken van hoge kwaliteit, alle kamers met airconditioners, kasten vol alsook ook de kast uitgevoerd in combinatie Walnut en wengé, op de begane grond hebben een grote woonkamer, keuken, 4 slaapkamers (1 en suite met dressing), 3 badkamers allen met verschillende ontwerpen, systeem geïntegreerd geluid in de hele merk pand Niessen. Beneden hebben we een ruime speelkamer met tafeltennis, gym of wijnkelder, twee slaapkamers, twee badkamers en twee auto’s garage.
De tuin rondom het hele pand, met een chill out ruimte en een eigen zwembad.
Ingericht met verfijnde smaak en materialen van de hoogste kwaliteit.
Een villa om het hele jaar en slechts 200m genieten van de Playa La Arena natuurlijk zand vulkanische oorsprong
Gelegen in een van de beste gebieden van het eiland Tenerife met een bevoorrechte microklimaat het hele jaar, perfecte woning om te genieten van het eiland van de eeuwige lente !!!!!!.
Video: https://youtu.be/ccp3x8sYa4E

5 slaapkamers Villa - Playa la Arena (0)
5 slaapkamers Villa - Playa la Arena (1)
5 slaapkamers Villa - Playa la Arena (2)
5 slaapkamers Villa - Playa la Arena (3)
Code
00297
Woning Type
Villa
Locatie
Zwembad
Privaat zwembad
Uitzicht
Land
520m2
Totale grootte
332m2
Terras
Ja
Tuin
Ja
Garage
Ja
Parkeerplaats
Ja
Keuken
Aparten
Slaapkamers
5
Badkamers
4
Meubilair
Gemeubileerd
Bezocht
109
Energy certificate
E